Agim Ademi e konfirmon: Kosovë-Izraeli, me praninë e publikut

Ndeshja ndërmjet Kosovës dhe Izraelit, e planifikuar të zhvillohet më 12 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë do të zhvillohet me praninë e...

TË FUNDIT

Të shtëna me armë pranë Universitetit të Nevadës në SHBA, raportohet për viktima

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e mërkurë në Universitetin e Nevadës në Las Vegas, ku raportohet se ka patur disa persona...

Panik në Bruksel, larje hesapesh mes bandave! Plagosen tre persona

Brukseli është tronditur sërish mbrëmjen e së mërkurës, ku si pasojë e të shtënave me armë kanë mbetur tre persona të plagosur.   Mediat belge...

Gjiko: Elita është shtatzënë për herë të tretë! (VIDEO)

Elita Rudi dhe Asdren Gjikolli i njohur si Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar.

Dyshja janë prindër të dy fëmijëve, Zërit dhe Botës. Mirëpo, a është në planet e çiftit një fëmijë i tretë?

Në lidhje me këtë temë ka ngritur dyshime një video e fundit e cila po qarkullon kudo, ku duket Elita me një mikrofon në dorë duke i drejtuar pyetje Gjikos.

“Çfarë na zbulon ndonjë ekskluzivitet sonte”, pyet moderatorja.

“Elita është shtatzënë për herë të tretë”, është shprehur papritur këngëtari duke u larguar shpejt nga kamera.

IMG_0022

Kjo deklaratë e Gjikos nuk ka kapur të papërgatitur vetëm ne, por edhe vetë Elitën.

Moderatorja nuk ka vonuar duke e mohuar këtë deklaratë, ku shtoi se ndihet më në formë se kurrë.

Latest Posts

Të shtëna me armë pranë Universitetit të Nevadës në SHBA, raportohet për viktima

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e mërkurë në Universitetin e Nevadës në Las Vegas, ku raportohet se ka patur disa persona...

Panik në Bruksel, larje hesapesh mes bandave! Plagosen tre persona

Brukseli është tronditur sërish mbrëmjen e së mërkurës, ku si pasojë e të shtënave me armë kanë mbetur tre persona të plagosur.   Mediat belge...

Mos i humbisni

Spasovski: Vanja ka vdekur nga plaga me armë zjarri, janë gjetur dy armë në afërsi të Shkupit

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në një deklaratë të mbajtur mbrëmë në lidhje me pyetjen nëse Vanja, vajza 14-vjeçare, ka qenë e...

Moti i acartë shkakton 3 viktima në Gjermani

Prej disa ditësh Gjermani është “pushtuar” nga moti i acartë, dhe për pasojë tre persona kanë humbur jetën.   Gjithashtu prej 3 ditësh është i...

Frika nga një “Çernobil i ri”, ngrihet alarm për një rrjedhje në fabrikën e mbetje radioaktive

Sellafield, objekti bërthamor më i rrezikshëm i Evropës, ka një rrjedhje të përkeqësuar nga një kapanon i madh mbetjesh radioaktive që mund të rrezikojë...