Berluskoni, i tronditur nga plagosja e lojtarit të tij

Episodi ku përfshihet Pablo Mari në qendrën tregtare Assago, i goditur me thikë pas shpine nga një person me probleme mendore, tronditi të gjithë...

TË FUNDIT

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Ke tradhëtuar ndonjëherë? Përgjigjia epike e Capital T: Më ka tradhëtuar, por më ka bërë mirë (VIDEO)

I ftuar në emisionon “zë me mirën”, Capital T ka dhënjë një përgjigje epike teksa është pyetur nëse ka tradhëtuar ndonjë herë gjatë jetës.

Rreperi, tha se nuk është tradhëtar, por pranoi se filtrimet dhe bisetat por jo në marrdhënje seksuale.

“Nuk jam tip që tradhëtoj. Kam tradhëtuar, por jo në sensin e mardhënjeve seksuale. Kam tradhëtuar në sensin e një filtrimi, dhe bisede, por prap e quaj tradhëti.

Të ka tradhëtuar ty ndonjë vajzë?

Po. Absolutisht që po. Por ka qënë ndoshta nderi më i madh që më ka bërë.

Ishte më i mirë se t’i ai djali? I pashëm, më i gjatë, më i shkurtër biond?

Fatkeqësisht ka qënë katastrofik më i keq se unë, edhe pse nuk mund t’i gjykoj njerzit e të flas për veten, por vërtet ai ka qënë shumë i keq. Por ajo më ka bërë më mirë, dhe më ka bërë të kuptoj shumë gjëra.

Cfarë kuptove për shembull? Pse mund ta bëjë një njeri këtë?

Kam qënë shumë i ri. Por kam hyrë në analiza përshembull. që si kisha menduar në atë moshë, që pamja sështë gjithçka, që mund të jetë diçka tjetër. Mund të jetë person më i mirë, mund të jetë më i komunikueshëm, mund të dijë të flasë më mirë, mund të dijë t’i shpjegojë, ose të trajtojë gjërat më mirë. /G.D albeu.com/

Intervista:

@zememirenpodcast Për tradhtinë Capital T ka bërë një deklaratë që asnjë djalë s’ka qejf ta pranojë apo ta thotë publikisht. #capitalt #truecapo #zememirenpodcast #mirakazhani #tradhtia🥀 #akull #storytime #podcast #capitaltinterviste #artist #singer ♬ Originalton – Albanian_lyrics🇦🇱🇽🇰

Latest Posts

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Mos i humbisni

Situata në veri të Kosovës/ Grubi fton autoritetet kosovare për kordinim me BE dhe SHBA për dialogun

Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Kosovës duke bërë thirrje që autoritetet atje...

Ahmeti apelon për qetësim të situatës në veri të Kosovës dhe vazhdim të dialogut

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Republikës së Kosovës dhe rikthim të palëve në...

Flet drejtori Sulejmani: Me grafën e etnitetit po vendosim rregull, larg keqpërdorimeve (Video)

Drejtori i Drejtorisë për Udhëheqjen me Librat Amë, Emir Sulejmani në një intervistë për Indeks.mk flet mbi grafën e vendosjes së etnitetit në dokumentet...

Rusia: Tetë dronë ukrainas sulmuan rajonin e Moskës

Ministria ruse e Mbrojtjes pretendon se Moska është sulmuar me dronë, ku pesë prej tyre janë rrëzuar nga mbrojtja ajrore dhe tre të...