Tetovari Valon Ethemi i pandalshëm – VIDEO nga supergoli i tij

Futbollisti 25 vjeçar i ekipit turk Istanbulspor-Alanyaspor, tetovari Valon Ethemi ka realizuar golin e nëntë sezonal në Turqi. Ai në minutën e 67-të u nis...

TË FUNDIT

“Të mos paguhen bagazhet në avion”, Parlamenti Evropian miraton vendimin

Parlamenti Evropian votoi sot për t’i dhënë fund tarifave të bagazheve të dorës në aeroplanë, si dhe të vendosen rregulla të përbashkëta për...

Si kurrë më parë/ Kupa e Botës 2030 do të mbahet në tre kontinente

Kupa e Botës për meshkuj 2030 do të organizohet nga gjashtë vende në tre kontinente të ndryshme për të festuar 100-vjetorin e edicionit të...

“Më kanë vjedhur”, Fifit i ndodh e papritura në “mes” të Manhattan-it

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi, së fundmi Fifi ndodhet në Manhattan për shkak të disa koncerteve që do të zhvillojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por gjatë koncertit i ka ndodhur diçka e papritur.

Ajo ka bërë një lajmërim për të gjithë në Instastory. Këngëtarja ka treguar se telefoni i saj është vjedhur nga dikush në koncert dhe i ka lajmëruar të gjithë se nuk mund t’i përgjigjet dot askujt që tenton ta telefonoj ose t’i shkruaj, derisa të kthehet në Shqipëri.

“Telefoni im është vjedhur midis Manhattan. Kshu që kushdo që tenton të më shkruaj ose të më thirrni, mos u lodhni. Derisa të vij në Tiranë Fifi është pa numër,”-shkruan ajo.

Prej kohësh ajo ka marrë vëmendjen e mediave rozë për marrëdhënien e saj me Adis Patushin, me të cilin poston shpesh foto dhe nuk i kursen aspak dedikimet romantike.

The post “Më kanë vjedhur”, Fifit i ndodh e papritura në “mes” të Manhattan-it appeared first on Albeu.com.

Latest Posts

“Të mos paguhen bagazhet në avion”, Parlamenti Evropian miraton vendimin

Parlamenti Evropian votoi sot për t’i dhënë fund tarifave të bagazheve të dorës në aeroplanë, si dhe të vendosen rregulla të përbashkëta për...

Si kurrë më parë/ Kupa e Botës 2030 do të mbahet në tre kontinente

Kupa e Botës për meshkuj 2030 do të organizohet nga gjashtë vende në tre kontinente të ndryshme për të festuar 100-vjetorin e edicionit të...

Mos i humbisni

Tërmeti që tronditi sërish Napolin; raportohen disa dëme materiale në zonën e epiqëndrës

Një tërmet i ri me magnitudë 4.0 u regjistrua mmesnaten mes te henes dhe te martes ne Itali, me epiqendër të vendosur në...

Aksion “blic” në Vlorë/ Kontrolle në lokale dhe rrugë, shoqërohen të paktën 10 persona

Policia e Vlorës e mbështetur dhe nga forcat RENEA janë duke zhvilluar një aksion në lagjen “Pavarësia”, të qytetit të Vlorës. Mësohet se...

Ministrat e Jashtëm të BE në Kiev/ Borrell: Lufta, kërcënim për Europën

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian u mblodhën këtë të hënë për një takim të jashtëzakonshëm në Kiev.   Ministrat të cilët rrallë takohen jashtë...