23 vite më parë, sot ndër më të suksesshmet, e njohët këngëtaren shqiptare në foto (FOTO LAJM)

Jeta e personazhve publik është gjithmonë intiriguese dhe herë pas here fansat e tyre bëhen kurioz se si dukeshin ata më parë ose në fëmijërinë e tyre.

Në këtë foto bëhet fjalë për këngëtaren e njohur e mjaft të përflour, Rina Balaj.

Artistja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit këtë foto kur ka qenë e vogël ndërsa ka bërë me dije se imazhi është shkrepur në dhjetor të 1999 ku ajo ka qenë vetë 11 muajshe.

Sa i përket jetës sentimentale, kujtojmë që këngëtarja ka pak kohë që i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me Sinboy. Reperi me origjinë shqiptare, që vijon karrierën në Greqi dhe Rina u njohën ur bashkëpunuan për këngën “Gigi”. Duke folur për ndarjen, Rina tha se lidhja ishte bërë toksike.

“Gjithçka ka ndodhur si duhej të ndodhte. Nuk ishte e shpejt apo e papritur.” tha ajo. Kur u pyet nëse jeta e saj ka ndryshuar për mirë apo për keq këtë vit, Rina tha: “Të gjithë mundohemi të ndryshojmë për mirë. Ndihem shumë spirituale, në paqe me veten”, duke preferuar që të mos ndajë më shumë detaje.