Tetovari Valon Ethemi i pandalshëm – VIDEO nga supergoli i tij

Futbollisti 25 vjeçar i ekipit turk Istanbulspor-Alanyaspor, tetovari Valon Ethemi ka realizuar golin e nëntë sezonal në Turqi. Ai në minutën e 67-të u nis...

TË FUNDIT

Pentagoni paralajmëron shterimin e fondeve për mbështetjen e Ukrainës: Kongresi të veprojë

SHBA mund të mos e suportojë më Ukrainën njësoj financiarisht apo ushtarakisht. “Alarmi” është ngritur nga Pentagoni këtë të martë, ku theksohet se...

Dramë me ndërtimin e një objekti në Çair/ Punimet njëherë u ndërprenë sepse s’kishte leje, tani kanë vazhduar sërish

Kanë vazhduar punimet e një objekti të ri në Çairi, investitori i të cilit ende nuk dihet se kush është. Nga komuna e Çairit...

Kurti: Sulmi i 24 shtatorit dëshmon për planet e Serbisë për aneksimin e veriut të Kosovës

“Ndërsa unë kam qenë në tavolinën e dialogut në Bruksel dhe në samite të Procesit të Berlinit për të arritur marrëveshje për të ardhmen,...

Secila këngë më e bukur se tjetra, dëgjoni hitet e reja të Artur

Një yll shumë i ri i skenës por tashmë i dëshmuar është dhe Artur Hilaj dhe kjo tregon qartë fokusin e tij në muzikë për të sjellë art dhe këngë të bukura.

Artisti i ri tashmë i dëshmuar ka publikuar deri më tani ka publikuar shumë projekte të cilat i ka grumbulluar në një album të cilin mund ta dëgjoni në linkun në vazhdim:

https://www.youtube.com/channel/UCGN6fEwGItMiz8W2j4WCX1A/videos

Po kush është artisti i ri që po bën art dhe bujë dhe projektet e tij? Lexoni në vazhdim më shumë…

Artur Hilaj i njohur si Artur DB është një reper, tekstshkrues dhe këngëtar nga Shqipëria.

Me shumë projekte të realizuara deri më tani artisti bëhet shumë i kërkuar në skenën shqiptare.

Më datë 7 Mars 2021, Artur publikon videoklipin “N’Rrugë”. Teksti i këngës u shkrua nga vet Artur.

Më datë 18 Prill 2021, Artur publikon videoklipin “Milano”. Teksti i këngës u shkrua nga vet artisti Artur, ndërsa orkestrimi u punua nga Edlir Begolli. Produksioni audio u realizua nga Edlir Begolli.

Më datë 22 Shtator 2021, Doni publikon videoklipin “Fibbonaci”, në bashkëpunim me Artur, derisa muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Doni & Artur, produksioni audio u realizua nga Edlir Begolli.

Më datë 2 Dhjetor 2021, Artur publikon videoklipin “Policia”, në bashkëpunim me Elia.

Më datë 14 Mars 2022, Artur publikon videoklipin “Policia (Remix)”, në bashkëpunim me Elia, Dope Boyz, Nushi, Laioung.

Më datë 6 Prill 2022, Enntz publikon videoklipin “Karma”, në bashkëpunim me Artur. Produksioni audio u realizua nga Xhenty.

Më datë 10 Prill 2022, Artur publikon videoklipin “Paranoja”, në bashkëpunim me Jetnis.

Më datë 2 Qershor 2022, Artur publikon videoklipin “O Shqipe”. Teksti i këngës u shkrua nga vetë Artur. Produksioni audio u realizua nga Xhenty.

Latest Posts

Pentagoni paralajmëron shterimin e fondeve për mbështetjen e Ukrainës: Kongresi të veprojë

SHBA mund të mos e suportojë më Ukrainën njësoj financiarisht apo ushtarakisht. “Alarmi” është ngritur nga Pentagoni këtë të martë, ku theksohet se...

Dramë me ndërtimin e një objekti në Çair/ Punimet njëherë u ndërprenë sepse s’kishte leje, tani kanë vazhduar sërish

Kanë vazhduar punimet e një objekti të ri në Çairi, investitori i të cilit ende nuk dihet se kush është. Nga komuna e Çairit...

Kurti: Sulmi i 24 shtatorit dëshmon për planet e Serbisë për aneksimin e veriut të Kosovës

“Ndërsa unë kam qenë në tavolinën e dialogut në Bruksel dhe në samite të Procesit të Berlinit për të arritur marrëveshje për të ardhmen,...

Mos i humbisni

Tensionet në veri/ Hasani: Serbia i “fryu zjarrit” të konfliktit, palët t’i rikthehen dialogut

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka rikonfirmuar pozicionimin e Shqipërisë krah Kosovës, lidhur me tensionet e regjistruar së fundmi...

Ikën edhe një gazetare nga ALSAT!

Pas tre gazetarëve që u larguan ditë më parë nga Tv ALSAT, është larguar një gazetare tjetër. Evi Shkopi është gazetarja e katërt që...

Ademi: Opozita shqiptare e udhëhequr nga VMRO bllokoi ligjin për lojërat e fatit

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arber Ademi përmes një press-konferenca hodhi poshte të gjitha pretendimet e opozitës shqiptare mbi ligjin për lojrat e...

Përçahet rëndë Alternativa në Tetovë/ Deputeti Hysni Ismaili: Nuk e njoh degën e zgjedhur mbrëmë, kemi degën dhe organet tjera

Deputeti i Alternativës, Hysni Ismaili është kontaktuar për të marë qëndrimin e tij për mos pjesëmarrje në kuvendin e djeshëm ku u zgjodh kryesia...