Berluskoni, i tronditur nga plagosja e lojtarit të tij

Episodi ku përfshihet Pablo Mari në qendrën tregtare Assago, i goditur me thikë pas shpine nga një person me probleme mendore, tronditi të gjithë...

TË FUNDIT

Endi Demneri vajza më e bukur shqiptare; Miss Universe Albania & Kosova dhuron emocione të forta

Endi Demneri fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2023!   Bukuroshja nga Tirana fitoi spektaklin e madh të bukurisë organizuar në “Pallatin e Kongreseve” dhe...

Do organizonin atentat në Berat, arrestohet një nga tre personat e shpallur në kërkim

Kapen njëri nga tre personat e shpallur në kërkim si pjesë e grupit kriminal që do të organizonin atentat në Berat. Në prangat...

Ukraina akuzon Rusinë për bllokim të marrëveshjes për drithëra

Ministria e Rinovimit dhe Infrastrukturës së Ukrainës tha më 1 qershor se marrëveshja për eksportin e grurit, e ndërmjetësuar nga OKB-ja, është ndërprerë sërish...

Një biznesmen i pandalshëm si Astrit Salihu, kompania e tij Atdheu gjendet në krah të secilit shqiptar në botë

Astrit Salihu, një njeri me të vërtet me vlera të mëdha, përveç se një menaxher dhe biznesmen i sukseshëm, ai është dhe një humanist i madh.
Sukseset e tij nuk ndalen në asnjë moment, sepse njerëzit si Astriti me aftësit dhe zotësitë e tyre arrijnë që me punët dhe aktivitetet e tyre të jenë gjithë kohës aktiv dhe të suksesshëm në Kosovë, rajon dhe diasporë.
Ai vjen nga Kosova por jeton dhe vepron në Gjermani dhe diasporë kryesisht dhe ka një biznes i cili po ecën shumë mbarë dhe gjendet në krah të mërgimtarëve tanë, pra kompaninë e funeraleve që quhet “Atdheu”, një destinacion për gjithë shqiptarët në mbarë botën dhe jo vetëm.
Astritit i urojmë shëndet dhe sukseset e tij të jenë çdo ditë e më shumë në rritje e sipërm bashkë me kompaninë e tij Atdheu.
https://fb.watch/iB_ik0VWYy/

Atdheu – Transport Kufomash. Transport i Kufomave nga Europa për në atdhe. Ju këshillojmë, përgatisim dokumentacionit dhe bëjmë realizimin e transportit me ndjeshmëri, shpejtsi dhe kosto të drejtë

Ne bëjmë transport Kufomash nga Gjermania, Zvicra, Austria, Franca, Belgjika, Norvegjia, Holanda, Suedia apo vende të tjera (rrjeti ynë i transportit funksionon në të gjithë Evropën) – Për në Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Mal i Zi, Lugina e Preshevës etj. me çmime të drejta.

Ju ofron  transport modern dhe çmim të arsyeshëm. Mënyra të ndryshme të transportit për kthimin e personave të vdekur në Atdhe.

Kontakt

Latest Posts

Endi Demneri vajza më e bukur shqiptare; Miss Universe Albania & Kosova dhuron emocione të forta

Endi Demneri fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2023!   Bukuroshja nga Tirana fitoi spektaklin e madh të bukurisë organizuar në “Pallatin e Kongreseve” dhe...

Do organizonin atentat në Berat, arrestohet një nga tre personat e shpallur në kërkim

Kapen njëri nga tre personat e shpallur në kërkim si pjesë e grupit kriminal që do të organizonin atentat në Berat. Në prangat...

Ukraina akuzon Rusinë për bllokim të marrëveshjes për drithëra

Ministria e Rinovimit dhe Infrastrukturës së Ukrainës tha më 1 qershor se marrëveshja për eksportin e grurit, e ndërmjetësuar nga OKB-ja, është ndërprerë sërish...

Mos i humbisni

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

NASA flet mbi UFO-t përpara raportit përfundimtar mbi objektet flutarake të paidentifikuara

Agjencia Amerikane e Hapësirës, NASA zhvilloi, këtë të mërkurë, takimin e parë publik mbi UFO-t, një vit pasi nisi një studim mbi objektet fluturake...

Drama e luftës/ Në Bakhmut kanë mbetur vetëm 500 banorë, ishin 70 mijë

Kanë mbetur vetëm 500 njerëz në Bakhmut, qyteti në Ukrainën lindore në qendër të luftimeve të dhunshme që nga vera e kaluar.   Këtë e deklaroi kryetari...