Berluskoni, i tronditur nga plagosja e lojtarit të tij

Episodi ku përfshihet Pablo Mari në qendrën tregtare Assago, i goditur me thikë pas shpine nga një person me probleme mendore, tronditi të gjithë...

TË FUNDIT

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Haradinaj shqiptarëve në Mal të Zi: Ta votoni numrin 5 dhe të mbeteni zot shtëpie, ashtu siç keni qenë me nder gjatë gjithë historisë

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një video i është drejtuar shqiptarëve të Malësisë e të diasporës që të marrin pjesë në zgjedhjet e 5 marsit të këtij viti dhe të votojnë për Forumin e Partive Shqiptare.

Haradinaj ka thënë se duke votuar numrin 5, shqiptarët si gjithëherë do të mbeten “zot shpie”.

“Ta votoni numrin 5 e të mbeteni zot shpie, ashtu siç keni qenë me nder gjatë gjithë historisë”, ka thënë Haradinaj.

Adresimi i plotë i Haradinajt:

Shumë të respektuar vëllezër dhe motra shqiptare në Malësi e në diasporë!

Më 5 mars merret vendimi. Malësia e kombi ynë ju kërkon që gjithë ju të votoni Forumin e Partive Shqiptare. Ta votoni numrin 5 e të mbeteni zot shpie, ashtu siç keni qenë me nder gjatë gjithë historisë.

I juaji, Ramush Haradinaj

Latest Posts

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Mos i humbisni

Situata në veri të Kosovës/ Grubi fton autoritetet kosovare për kordinim me BE dhe SHBA për dialogun

Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Kosovës duke bërë thirrje që autoritetet atje...

Ahmeti apelon për qetësim të situatës në veri të Kosovës dhe vazhdim të dialogut

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Republikës së Kosovës dhe rikthim të palëve në...

Flet drejtori Sulejmani: Me grafën e etnitetit po vendosim rregull, larg keqpërdorimeve (Video)

Drejtori i Drejtorisë për Udhëheqjen me Librat Amë, Emir Sulejmani në një intervistë për Indeks.mk flet mbi grafën e vendosjes së etnitetit në dokumentet...

Rusia: Tetë dronë ukrainas sulmuan rajonin e Moskës

Ministria ruse e Mbrojtjes pretendon se Moska është sulmuar me dronë, ku pesë prej tyre janë rrëzuar nga mbrojtja ajrore dhe tre të...