Berluskoni, i tronditur nga plagosja e lojtarit të tij

Episodi ku përfshihet Pablo Mari në qendrën tregtare Assago, i goditur me thikë pas shpine nga një person me probleme mendore, tronditi të gjithë...

TË FUNDIT

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Grubi nga K.V “Sami Frashëri”: I gjithë Çairi është i joni, është i Ali Ahmetit

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi shoqëruar nga Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani si dhe pjestarë të tjerë nga Bashkimi Demokratik për Integrim, vizituan sonte banorët e Këshillit Vendor Sami Frashëri në Çair.

Grubi përmes disa fotografive të shpërndara në Facebook, shkruan se i gjithë Çairi është reshtuar krah vizionit të Ali Ahmetit.

Statusi i plotë:

Sonte u ndalëm për kafe me aktivistët e këshillit vendor Sami Frashëri për të bashkëbiseduar rreth frontit europian të liderit kombëtar Ali Ahmeti.

Sa shumë që e duan të vërtetin, njeriun që Shkupit i dha çdo gjë.

Çairi miq, në çdo cep është i joni, i Ali Ahmetit!

https://www.facebook.com/100044385821029/posts/pfbid0pD8B536mQR2zkB22qp9ZEqAS9bCdf1m7UqshzpYhgtBJGJpYVMzB31HXCY96i1Fkl/?mibextid=Nif5oz

Latest Posts

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...

Mos i humbisni

Situata në veri të Kosovës/ Grubi fton autoritetet kosovare për kordinim me BE dhe SHBA për dialogun

Zëvendës kryeministri i parë Artan Grubi sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Kosovës duke bërë thirrje që autoritetet atje...

Ahmeti apelon për qetësim të situatës në veri të Kosovës dhe vazhdim të dialogut

Kryetari i BDI Ali Ahmeti sot ka bërë thirrje për qetësim të situatës në veri të Republikës së Kosovës dhe rikthim të palëve në...

Flet drejtori Sulejmani: Me grafën e etnitetit po vendosim rregull, larg keqpërdorimeve (Video)

Drejtori i Drejtorisë për Udhëheqjen me Librat Amë, Emir Sulejmani në një intervistë për Indeks.mk flet mbi grafën e vendosjes së etnitetit në dokumentet...

Rusia: Tetë dronë ukrainas sulmuan rajonin e Moskës

Ministria ruse e Mbrojtjes pretendon se Moska është sulmuar me dronë, ku pesë prej tyre janë rrëzuar nga mbrojtja ajrore dhe tre të...