Berluskoni, i tronditur nga plagosja e lojtarit të tij

Episodi ku përfshihet Pablo Mari në qendrën tregtare Assago, i goditur me thikë pas shpine nga një person me probleme mendore, tronditi të gjithë...

TË FUNDIT

Biden: Mbështetja e SHBA për Ukrainën nuk do të lëkundet kurrë

“Mbështetja e popullit amerikan për Ukrainën nuk do të zbehet. Ne gjithmonë mbështesim demokracitë. Gjithmonë.” Kështu deklaroi Joe Biden ne nje konference per shtyp...

Endi Demneri vajza më e bukur shqiptare; Miss Universe Albania & Kosova dhuron emocione të forta

Endi Demneri fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2023!   Bukuroshja nga Tirana fitoi spektaklin e madh të bukurisë organizuar në “Pallatin e Kongreseve” dhe...

Faton Ahmeti: BDI në Tetovë konstituon organet e degës

Në mbledhjen e sotme të Kryesisë së Degës së Tetovës nga Bashkimi Demokratik për Integrim, me unanimitet u zgjodhën organet e reja të Kryesisë së degës.

Më poshtë ju sjellim kryesinë e re të Degës së BDi-së në Tetovë:

Nënkryetarë të degës: Festim Halili, Ibrahim Dehari, Qail Veseli, Qefali Havzija, Merita Mustafai.
Sekretar: Blerim Osmani
Sekretar organizativ: Remzi Abdullahi
Sekretar për mundësi të barabarta: Nora Muaremi
Sekretar për çështje financiare: Florin Limani
Sekretar për çështje juridike dhe statutare: Fatlume Rexha – Lusnjani
Udhëheqës i Departamentit për Marrëdhënie me Publikun: Rina Ajdari
Udhëheqës i Departamentit për Mbrojtje dhe Siguri: Arben Nesimi
Udhëheqës i Departamentit për Përkujdesje ndaj Familjeve të Dëshmorëve dhe Invalidëve të UÇK-së: Xhemsi Jashari
Udhëheqës i Departamentit për Mjedis jetësor dhe Planifikim hapësirorë: Getoar Abdurhamani
Udhëheqës i Departamentit për Zhvillim Ekonomik dhe Sipërmarrje: Gëzim Beadini
Udhëheqës i Departamentit për Arsim: Rabije Murati
Udhëheqës i Departamentit për Shkencë: Rushadije Ramani – Halili
Udhëheqës i Departamentit për Shëndetësi: Irfan Emini
Udhëheqës i Departamentit për Transport dhe Lidhje: Burim Idrizi
Udhëheqës i Departamentit për Shoqëri informatike dhe Administratë: Bekim Memeti.

Latest Posts

Biden: Mbështetja e SHBA për Ukrainën nuk do të lëkundet kurrë

“Mbështetja e popullit amerikan për Ukrainën nuk do të zbehet. Ne gjithmonë mbështesim demokracitë. Gjithmonë.” Kështu deklaroi Joe Biden ne nje konference per shtyp...

Endi Demneri vajza më e bukur shqiptare; Miss Universe Albania & Kosova dhuron emocione të forta

Endi Demneri fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2023!   Bukuroshja nga Tirana fitoi spektaklin e madh të bukurisë organizuar në “Pallatin e Kongreseve” dhe...

Mos i humbisni

Fillojnë punët për ndërtimin e Korridorit 8

Nënkryetari i parë i Qeverisë dhe ministri për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi, sot, në pikëpagesën Tetovë-Gostivar, do të merr pjesë...

Irani mbron vendimet për ekzekutim të protestuesve

Kreu i gjyqësorit të Iranit, Gholamhossein Mohseni-Ejei, i ka mbrojtur vendimet për dhënien e dënimeve me vdekje për disa protestues të përfshirë në protestat...

Sevilla sundon Europa League, mund Romën dhe fiton trofeun e 7 në histori

Sevilla vazhdon te shkruaje historine ne Europa League. Skuadra spanjolle fitoi per here te 7 ne histori Europa League, trofeun e dyte pas...