Vuçiq të enjten takohet me Ramën dhe Zaevin në Novi Sad

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe atë të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev të enjten më 10 tetor në Novi Sad.

Sipas një deklarate nga kabineti i Presidentit të Serbisë, takimi trepalësh do të mbahet në pavijonin e Oficerëve të Kalasë “Petrovaradin”.