Klubi i skijimit “DITA” nis sezonin me grupin e parë

Klubi i skijimit “DITA” si çdo vit tjetër edhe këtë sezon ka nisur me aktivitetet e saj. Nga ky klub tashmë kanë shënuar startin...
Search results for:

Sample

Sample post title 0

Sample post no 0 excerpt.

Sample post title 1

Sample post no 1 excerpt.

Sample post title 2

Sample post no 2 excerpt.

Sample post title 3

Sample post no 3 excerpt.

Sample post title 4

Sample post no 4 excerpt.

Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Sample post title 6

Sample post no 6 excerpt.

Sample post title 7

Sample post no 7 excerpt.

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Must Read

Tajvani prezanton nëndetësen e parë teksa rrit mbrojtjen kundër Kinës

Tajvani e ka prezantuar nëndetësen e parë të prodhuar vetë, teksa e rrit kapacitetin e mbrojtjes kundër ndonjë sulmi eventual kinez.     Presidentja tajvaneze Tsai Ing-wen...

Grubi uron komunitetin boshnjak: Respektojmë vlerat identitare të njëri-tjetrit, të bashkuar hapërojmë drejt integrimit të vendit në BE

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka uruar të gjithë qytetarët e komunitetit boshnjak me rastin e ditës ndërkombëtare të tyre. Grubi në urimin e tij...

Mariçiq: Ndërtimi i korridoreve 8 dhe 10D do të hap 8.000 vende të reja pune

Zv. kryeministri për Çështje Evropiane, Bojan Mariçiq në një konferencë për shtyp paralajmëroi se me ndërtimin e korridoreve 8 dhe 10d për gjatë 4...