Shkarkohet?

Bordi drejtues i Manchester Unitedit ka thirrur mbledhje urgjente për të diskutuar për shkarkimin e Ole Gunnar Solskjaer.

Humbja e sotme 4:1 ndaj Watfordit ishte zhgënjimi i radhës i “Djajve të Kuq” dhe kjo duket të jetë e padurueshme për drejtuesit e ekipit nga Old Trafford.

Sunday Times shkruan se mbledhja virtuale do të zhvillohet nga ora 20:00.

Momentalisht, Manchester United gjendet në vendin e shtatë me 17 pikë.

WWW.EXPRESS.MK

Share: