Llapi-Ballkani, ky është rezultati pas pjesës së parë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Superligës së Kosovës ndërmjet Llapit dhe Ballkanit.

Ndeshje kjo e vetmja për ditën e sotme dhe e cila është e vlefshme për xhiron 14-të të kampionatit të Kosovës në futboll.

Fraksioni i parë i kësaj ndeshje është mbyllur pa gola, pra rezultati mbetet ai i fillimit të ndeshjes 0-0.

Ndryshe, Ballkani është momentalisht lider i tabelës së Superligës së Kosovës, kurse Llapi që po e vazhdon ngjitjen në tabelë është në vendin e pestë.

WWW.EXPRESS.MK

Share: