Aksident në autostradën Shkup-Kumanovë,ka të lënduar

Para pak minutave ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup-Kumanovë, raporton Alsat.Të aksidentuarit janë tre persona të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetë.Ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes si dhe po hulumtohen shkaqet e aksidentit.

Share: