Gjendet i pajetë një 53-vjeçar në trotuar në Tiranë

Rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete.

Dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53-vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Share: