Ky është shoferi i autobusit që humbi jetën në aksidentin në Bullgari

Memedi Kadri 54-vjeç është shoferi i autobusit që u shkrumbua në Bullgari.Fatkeqësisht ai është në mesin e viktimave që humbën jetën si pasojë e flakëve të mëdha, raporton Indeksonline.Autobusi po kthehej nga Stambolli përmes Bullgarisë ku dhe ndodhi aksidenti tragjik.

Share: