Live: Bien golat në Champions

(E plotësuar) – 17′ Barcelona – Benfica e Cheksea – Juventus, nuk ka gola.

13′ Sevilla avancon me golin e  Joan Jordan, i cili shënoi në minutën e 13-të. Sevilla – Wolfsburg 1:0.

12′ Barcelona ende nuk ka shënuar.

10′ Atalanta avancon me 0:1 ndaj Young Boysit. Autor i golit është Duvan Zapata.  

Grupi E
Barcelona – Benfica 0:0
Dynamo (K) –Bayerni 0:2 (0:2)

Grupi F
Villareal – Manchester Utd 0:0 (0:0)
Young Boys – Atalanta 0:1

Grupi G
Sevilla – Wolfsburgu 1:0
Lille – Salzburg 0:0

Grupi H
Chelsea – Juventus 0:0
Malmo – Zeniti 0:0

8′ Barcelona kërkon sa më shpejt golin e epërsisë.

5′ Secila ndeshje ka rivalitetin e vet.

2′ Nuk ka gola në asnjë ndeshje.

Fillojnë ndeshjet.

Barcelona kërkon fitore me çdo kusht ndaj Benfica-s sepse çdo rezultate tjetër e rrezikon. 
Barcelona është në vend të dytë me 6 pikë dhe ka dy më shumë se Benfica në Grupin E.

Sfidë e nxehtë është edhe mes Chelseas e Juventusit.

WWW.EXPRESS.MK

Share: