Sulmi në Gllogjan, Kasami: Plagë tjetër, bashkëndjejmë me familjarët

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një shkrimi në Facebook ka reaguar pas sulmin me armë zjarri ndaj autobusit në Gllogjan të Kosovës, ku deri tani janë konfirmuar tre viktima dhe një i plagosur.“Plagë tjetër, i trishtë lajmi për rastin makabër në Gllogjan. Bashkëndjejmë me familjarët e viktimave në këto momente të vështira!”, ka shkruar Kasami.

Share: