U hodh nga pallati bashkë me fëmijën, zbulohet shkaku që e ka shtyrë 34 vjeçaren drejt këtij vendimi ekstrem

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja tragjike që ndodhi ditën e sotme në lagjen “Pavarësia” të qytetit bregdetar.

Pamela Mërtiri 34-vjeçe jetonte në Tiranë, por ditët e fundit kishte shkuar në Vlorë bashkë me fëmijën 1 -vjeç te i ati, i cili është mjek i njohur në qytet, Viron Mërtiri.

Pamela Mërtiri ishte e divorcuar ashtu si prindërit dhe jetonte me nënën në Tiranë.

Konfliktet në familje duket se e kanë shtyrë 34-vjeçaren të marrë vendimin ekstrem duke u hedhur nga pallati vetë së bashku me fëmijën.

Share: