Broja starton kundër Liverpoolit, formacionet

Broja starton kundër Liverpoolit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Southamptonit.

Nga minuta e parë për Southamptonin do të luajë sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Broja,.

Për Brojën do të jetë ndeshja e 11-të këtë sezon në të gjitha garat, ka shënuar katër gola.

WWW.EXPRESS.MK

Share: