Rama publikon pamjet e Kampusit të ri të Universitetit Bujqësor

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamjet e Kampusit të ri të Universitetit Bujqësor në Tiranë.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë pjesë të bukur të mozaikut të Rindërtimit, Kampusin e ri të Universitetit Bujqësor, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri në një postim në facebook.

Sikurse shihet edhe nga pamjet kampusi është ende një kantier dhe nuk është hapur për studentët, por puna po ecën me ritme të shpejta.

Share: