Coutinho do të largohet nga Barcelona

Philippe Coutinho ka vendosur të largohet nga Barcelona.

Mesfushori brazilian thuhet se dëshiron të gjejë skuadër të re në merkaton e janarit

Ardhja e trajnerit, Xavi Hernandez nuk ka ndryshuar asgjë dhe për këtë arsyeje braziliani thuhet se e ka kërkuar largimin.

Interesim për brazilianin ka shprehur Newcastel United.

WWW.EXPRESS.MK

Share: