Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e fuqishëm

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar foton nga mitingu në kufirin Shqipëri-Kosovë.  “Edhe unë isha atje me 20.000 aktivistët kuqezi duke shkatërruar kufirin Shqipëri – Kosovë por ende mbetemi gjysëm – pushtuar , gjysëm – coptuar , krejt – varfëruar dhe totalisht – tradhëtuar”, shkruan Spahiu.

Postimi i Kreshnik Spahiut

Edhe unë isha atje me 20.000 aktivistët kuqezi duke shkatërruar kufirin Shqip?ri – Kosovë por ende mbetemi gjysëm – pushtuar , gjysëm – coptuar , krejt – varfëruar dhe totalisht – tradhëtuar.

FOTO: Nga mitingu në pikën kufirare ku ndahet:

Shqipëria jugut, kundër Shqipëris së veriut

Share: