Укината забраната за камиони на патот Маврово-Дебар

Забраната за тешки моторни возила на патниот правец Крак Маврово – Дебар е укината утрово од 08:00 часот, информираат од АМСМ.

Текстот Укината забраната за камиони на патот Маврово-Дебар е превземен од МАКФАКС.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published.