U nda nga Fisnik Syla, Fjolla Morina në një lidhje të re dashurie?

Këngëtarja e shumë komentuar, Fjolla Morina, ka publikuar së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, duke ngritur dyshimet se mund të ketë nisur një romancë të re dashurie.

Fjolla, e cila ka pak javë që është ndarë nga ish-bashkëshorti, Fisnik Syla, ka ndarë me mijëra ndjekësit në “Instagram” disa poza ku shfaqet në bagazhin e një makine.

Në fotot në fjalë, ajo shfaqet pranë një tufë me trëndafila në formë zemre dhe disa tullumbace po ashtu në formë zemre. Dhe për të mos u larguar nga dashuria, Fjolla vendosi në mbishkrimin e fotove një emoji zemre.

Fansat janë të bindur se ajo ka nisur një lidhje të re, por sigurisht që nuk përjashtohet mundësia që Morina të ketë marrë këtë surprizë nga shoqet apo edhe t’ia ketë bërë vetes pse jo.

Ndërkohë kujtojmë se pak javë më parë Fjolla dhe ish-partneri biznesmen zbuluan se nuk ishin më bashkë. Ata i dhanë fund martesës që e celebruan në një ceremoni private në Maldive.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...