Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri, zbulohet arsyeja

Këngëtarja 63-vjeçare i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj 35 vite më të vogël se ajo, megjithatë dyshja pohoi se janë në marrëdhënie të mira.

Një burim pohoi: “Madonna ka një jetë tepër të mbingarkuar shoqërore dhe është takuar me miqtë dhe familjen e saj pas ndarjes”.

Këngëtarja 63 vjeçare nisi të shoqërohej me balerinin në vitin 2019, katër vjet pasi e takoi atë në turneun e saj Rebel Heart por tashmë kanë vendosur që të ndjekin rrugë të ndara.

Raportohet se këngëtarja u ka thënë miqve se është sërish beqare pasi gjërat nuk po funksiononin më me balerinin amerikan. Dyshja, të cilët kanë një diferencë moshe 35 vjeçare, nuk ishin parë së bashku që nga muaji Janar.

Këngëtarja ka bëri një postim në rrjete sociale, që dukej se i adresohej ndarjes. “Karma tha: kur dikush në jetën tuaj nuk është i duhuri për ju … Zoti do t’i përdorë vazhdimisht për t’ju lënduar derisa të bëheni të fortë.”

“Ajo ka një orar të ngjeshur, po punon me biografinë e saj të ardhshme, muzikën e re dhe kujdeset për familjen e saj. Gjërat kanë qenë të ndërlikuara me Ahlamalik për një kohë. Ka shumë dashuri, por tani për tani ata kanë vendosur të ndahen. Ata kaluan muaj së bashku në turne dhe në izolim, por tani ai është larguar nga shtëpia e saj. Me të dy duke punuar në gjëra të tjera, ishte e vështirë të mbanin të ndezur romancën e tyre.”

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...