Ceremonia për “100 Ditë Qeveri”, Grubi tërheq sërish vëmendjen me stilin e tij të veshjes (FOTO)

Gjatë ekspozesë me rastin e 100 ditëve të para të Qeverisë që u zhvillua sot në Shkup, zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi ka dalluar sërish me veshjen e tij dhe me këtë ka tërhequr vëmendjen e opinionit, shkruan GAZETA.MK

Grubi shpesh herë godet me veshjet e tij, qoftë edhe vetëm me thyerjen që iu bënë kostumeve serioze me tuta të bardha.

Kujtojmë se në një stil të tillë të dukjes në rajon por edhe më gjerë shfaqet edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...