Ndanë pako për fëmijët në Klinikë, drejtori Memedi falenderon drejtuesit e shoqatës “Mektebi Kopshti i Xhennetit”

Në fund të festës së Fitër Bajramit, dëshiroj tu shpreh një faleminderim të madh Shoqatës Humanitare “Mektebi Kopshti i Xhennetit” nga Tetova, që sot organizuan shpërndarje të pakove për fëmijët e Klinikës Universitare për sëmundje të Femijëve. Gëzimi në fytyrat e fëmijëve, nuk përshkruhet me asnjë fjalë!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5589457427748798&set=pcb.5589468177747723

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...