E pabesueshme/ Vend pune si menaxher në Tetovë, rroga 1.200 euro

Tivoli Hotel ka shpallur konkurs pune për menaxher me disa kualifikime të veçanta derisa paga arrinë në 1.200 euro. Kështu njoftojnë nga kjo kompani e njohur.
Në vazhdim mund të lexoni kushtet dhe nëse i plotësoni mund të aplikoni.
Tivoli Hotel shpall konkurs:
Pozita: MENAXHER/E
Vendi i punës: Tetovë
Kualifikimet:
* Diplomë universitare – master, preferohet fakulteti ekonomik, përTurizam.
* Të ketë së paku 5 vite përvojë punë në Menaxhim të Hoteleris
* Të njohë gjuhën angleze
* Njohuri të mirë të MS Office
* Shkathtësi të menaxhimit të punës në presion
* Aftësi për të mbajtur nivel të lartë të shërbimeve.
Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën e e-mail-it: tivoli@tivoli.com.mk
Konkursi është i hapur deri me datën 31.05.2022.
Paga 1200 ero neto..
Duke ju falënderuar për aplikim, ju njoftojmë se vetëm kandidatët që i plotësojn kushtet do të kontaktohen.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Të ndihmojmë Luljetën, ka shumë nevojë për ne!

Të ndihmojmë Luljetën. Ajo ka më shumë se nevojë për ne sot, se nesër mund të jemi secili prej neve në vendin e saj. Ajo...

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’ Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor. ‘Mamacita’ quhet kënga e re e Edonis Mujës, që...

Grubi: Në Çarshi të Shkupit përjetësohet emri i Ukshin Hotit

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi bashkë me kryetarin Ali Ahmeti, znj. Myrvete Hoti, drejtorin e ITSHKSH-së...

Shaqiri: Nga shtatori fëmijët nuk do të mësojnë më në Kosovë, po ndërtojmë shkollë në Bllacë të Poshtme

Nga shtatori i këtij viti, fëmijët e moshës shkollore nga fshati Bllacë e Poshtme i komunës së Çuçer Sandevës nuk do ta ndjekin më...

Sinishtaj porosi për Kosovën: Gjukanoviqi është kriminel!

Kryetari i Shoqatës Atdhetare “Jehona e Malësisë”, Vilson Sinishtaj, iu ka drejtuar zyrtarëve të shtetit të Kosovës dhe ka theksuar se Millo Gjukanoviq është...