Ja ku mund ta ndiqni Drejtëpërdrejtë ndeshjen derbi, Shkëndija – FC Shkupi

Ndeshja mes Shkëndijës dhe FC Shkupit, e vlefshme për javën e 32-të në elitën e futbollit vendor ka nisur tashmë nga ora 17:00, ndërsa e njëjta po zhvillohet pa prezencën e tifozëve mysafir, “Shvercerat”.

Edhe pse këta të fundit ishin nisur të organizuar drejt Tetovës, të njëjtit u ndalën në pikën e parë pagesore, ashtu që klubin e tyre të zemrës mund ta shohin edhe përmes ekranit, qoftë në celularë, PC, laptop apo TV, edhe atë duke klikuar në linkun në vijim:

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Bekteshi në takim me tregtarët e rajonit Ohër-Strugë për ndryshimet e Ligjit, e Diela të jetë ditë pune

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot në Ohër do të realizojë takim me tregtarët nga rajoni Ohër-Strugë. Në takim, siç informoi Ministria dikateriale, do t’i...

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...