Ky është i riu nga fshati Hotël i komunës së Likovës që humbi jetën në Gjermani

Një djalosh i ri nga fshati Hotël i komunës së Likovës dje ka ndërruar jetë në Gjermani. Lajmin tragjik e ka publikuar edhe faqa e fshatit Hotël në rrjetin social Facebook, shkruan Open-TV.

Ndërkohë, është postuar edhe fotografia e të ndjerit, Rijad Azizi, për të cilin thuhet se përfundoi jetën tragjikiht gjatë një aksidenti.

Më poshtë postimi i plotë i faqës së fshatit Hotël pa ndërhyrje:

INNA LILAHI VE INNA ILEJHI RAXHIUN!
TE ALLAHUT JEMI DHE TEK ALLAHU DO TE KTHEHEMI!
Me shumë dhimbje ju informojmë se ka ndërruar jetë aksidentalisht në Gjermani Rijad Azizi djali Bekimit ages Ferid. Allahu e mëshiroftë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Të ndihmojmë Luljetën, ka shumë nevojë për ne!

Të ndihmojmë Luljetën. Ajo ka më shumë se nevojë për ne sot, se nesër mund të jemi secili prej neve në vendin e saj. Ajo...

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’

Edonis Muja lanson projektin ‘Mamacita’ Ai ka ardhur me projektin e tij të ri muzikor. ‘Mamacita’ quhet kënga e re e Edonis Mujës, që...

Grubi: Në Çarshi të Shkupit përjetësohet emri i Ukshin Hotit

Zëvendëskryetari i parë i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi bashkë me kryetarin Ali Ahmeti, znj. Myrvete Hoti, drejtorin e ITSHKSH-së...

Shaqiri: Nga shtatori fëmijët nuk do të mësojnë më në Kosovë, po ndërtojmë shkollë në Bllacë të Poshtme

Nga shtatori i këtij viti, fëmijët e moshës shkollore nga fshati Bllacë e Poshtme i komunës së Çuçer Sandevës nuk do ta ndjekin më...

Sinishtaj porosi për Kosovën: Gjukanoviqi është kriminel!

Kryetari i Shoqatës Atdhetare “Jehona e Malësisë”, Vilson Sinishtaj, iu ka drejtuar zyrtarëve të shtetit të Kosovës dhe ka theksuar se Millo Gjukanoviq është...