Hapet në “Debar Malo” salloni për celular ultra modern “Mobi Nova”

“Mobi Nova” zyrtarisht hapi sallonin ultra modern për celular në rrugën Franklin Roosevelt nr. 63A, lokali nr. 4 në Dibër Malo – Shkup.

“Sot hapëm dyert për një vendndodhje që na afron me të ardhmen e teknologjisë dhe e bën atë të aksesueshme për të gjithë vizitorët. Ky showroom na sjell dinamizëm dhe një eksperiencë unike multimediale, por në të njëjtën kohë na ofron rehati dhe zgjidhje të përshtatura për funksionimin tonë të përditshëm. Salloni është i pajisur me teknologjinë më moderne që na çon një hap më tej në evoluimin e shërbimeve të të dhënave celulare. Qëllimi i këtij investimi është t’i mundësojë çdo vizitori të sjellë me vete një eksperiencë moderne dhe futuriste, të jetë unik me ofertën dhe skenarët më të mirë të përdoruesit”- tha Xhunejd Jonuzi – ekspert i hardwer dhe sowtver, riparimi dhe rinovimi i ekraneve celularë dhe xhamit. në “Mobi Nova”.

“Mobi Nova” mobilara është e pajisur me makineri moderne dhe staf të trajnuar posaçërisht që do t’ju ndihmojë të zgjidhni të gjitha problemet që lidhen me telefonin tuaj celular në kohën më të shkurtër të mundshme.

Ekipi i “Mobi Nova” vazhdon misionin e tij – të jetë gjithmonë në hap me risitë në fushën e tij, duke ofruar produkte dhe shërbime të disponueshme për të gjithë.

“Mobi Nova” gjendet në rrugen Franklin Roosevelt Nr.63A Dyqani nr.4 “Debar Malo” – Shkup

info@mobinova.mk

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Kush është ish ushtari nga Hotla e Kumanovës, që po siguron boksierin e njohur botëror Conor McGregor në Kanë?

Deri sa përpiqemi t’i afrohemi yllit botëror të boksit Conor McGregor në turmën e madhe prej qindra gazetarëve në Festivalin e filmit në Kanë,...

Drejtësia dhe ndryshimet në modelin zgjedhor, Nuhiu: Do të angazhohemi për kod më të mirë zgjedhor

Ministria e Drejtësisë ka filluar procesin e përgaditjes së  ndryshimeve të modelit aktual zgjedhor dhe për këtë rast autoritetet e kësaj ministrie u kanë...

Lija e majmunit po i afrohet vendit, epidemilogu Elezi: Nuk ka hapësirë për panik, nuk është vdekjeprurëse

Lija e Muajmunëve është një tjetër virus që po përhapet nëpër Botë. Në Maqedoni ende nuk ka të infektuar, por dyshohet për një rast...

Afro një vit nën qeverisjen e talebanëve, thellohet varfëria në Afganistan! Qytetarët qëndrojnë në rradhë për të marrë ushqim

Dy radhë të gjata, njëra me burra, tjetra me gra, janë krijuar rreth një vendi të shpërndarjes së ndihmave të Programit Botëror të Ushqimit...

Dasmat në prag, bizneset “fërkojnë” duart

Sezoni veror në vendin tonë pritet më padurim nga ata të cilët planifikojnë të organizojnë dasmat e tyre. Edhe me më shumë padurim e...