Thumbimet Unikkatil-Fero, ky i fundit dissiratet keq edhe nga Tajsoni

Ka disa ditë që reperët Unikkatil dhe Fero janë duke u thumbuar mes vete, si me këngë, ashtu edhe me rrjetet sociale.

E, duke qenë se Fero i bëri diss Unikkatilit, padyshim që ka pasur edhe reagime në estradë.

Një diss drejtuar Feros ia ka bërë edhe talenti i repit, Taysoni.

Në llogaritë e tij në Tik Tok e në Instagram, ai ka hedhur këngën e njëjtë, duke e thumbuar keq Feron.

Nga ana tjetër, Tajsoni se shpejti do e hedh në treg edhe këngën e tij të re.

Se si e dissirati Feron, ndiqeni në videot më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hysni Hasimi (@tajsoni__)

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...