Një këngë ritmike e verore e sjellë nga Florim Gacaferi

Nuk është projekti i tij i parë por i disatë me rradhë pasiqë ka vite që ka nisur karierën muzikore e cila po i ecën shumë mbarë. Florim Gacaferi – Limi këtë herë vjen me një projekt të cilin e ka titulluar “Du me dit”, një këngë e punuar me tekst dhe muzikë të Nurteel kurse video nga XL Films. Kjo këngë ritmike në këto ditë të nxehta vetëm se do të shtojë edhe më shumë ritmin në lokalet e jetës së natës derisa këngëtari paralajmëron edhe shumë projekte të tjera. Producent ekzekutiv i këtij projekti është Labinot Nuraj. Ju ftojmë të ndiqni në vazhdim këngën e re:

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Një fëmijë 6 vjeç mbytet në lumin Shkumbin në Tetovë

Qendra për Menaxhimin e Krizave njofton se sot në ora 14:00 përmes E-112 është pranuar informacion për një fëmijë 6-vjeçar në lagjen Krasniqi në...

Mullinjë me erë në Tearcë, Neziri nënshkruan memorandum bashkëpunimi me komunën Foiano di Val Fartore

Kreu i komunës së Tearcës, Nuhi Neziri dje ka pritur në takim delegacionin italian nga komuna e Foiano di Val Fartore, e me këtë...

Fuqia e armëve nordike: Pajisjet ushtarake që Suedia dhe Finlanda do t’ia sillnin NATO-s, pas anëtarësimit në aleancë

Përzgjedhja e pajisjeve ushtarake vendase e armëve dhe automjeteve të prodhuara në vend, të cilat do të forconin arsenalin e NATO-s nëse Finlanda dhe...

Sefer Seferi më 18 Qershor shkund ringun në Zvicër

Bokseri i njohur shqiptar Sefer Seferi pas një pauze të gjatë po rikthehet në arenën sportive dhe këtë e ka bërë të ditur vet...

Maqedonia e Veriut lider në rajon me masat dhe menaxhimin e krizës

Maqedonia e Veriut është lider në rajon me masat dhe menaxhimin me krizën. Këtë informacion e ka bërë të ditur ministri i Ekonomisë Kreshnik...