Kreu i Likovës, Arifi: Penda e Likovës dhe Gllazhnjës si dhe fshati Likovë do të marrin pamje ndryshe (Video)

Kryetari i komunës së Likovës, Erkai Arifi në një deklaratë ekskluzive për Open-TV tha se komuna që drejton ai ka fituar një projekt nga banka botërore, përmes ministrisë së Transportit dhe Lidhjeve, në vlerë prej 850 mijë eurove.

Sipas tij, projekti ngërthen asfaltimin e rrugës, rregullimin e trotuareve, rregullimin e ndricimit publik, rregullimin e kanalizimit atmosferik e të tjerë.

Në videon e mëposhtme mund të ndiqni deklaratën e Erkan Arifit.

https://fb.watch/d0Kh4qM7Ux/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...