“Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve”, Grubi përshkruan festën e mbrëmshme

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi njëherit edhe ministër për system politik, ka zgjedhur pak fjalë dhe një video përmbledhëse për të përshkruar atmosferën e djeshme, mbrëmshme në sheshin Skënderbeu në të cilin Shkupi e festoi titullin e kampionit.

Grubi ka përdorur shprehjen e famshme “Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve” , të këngëtarit, Ledri Vula, i cili mbrëmë edhe performoi para mijëra tifozëve dhe qytetarëve që kishin dalur për të festuar.

Statusi i plotë:

“Nëse ki fobi prej naltsisë, sun rri me neve” – mijëra qytetarë vërshuan sheshin Skenderbeu dhe bashkë kaluam një natë të paharruar të përshkruar në video përmbledhjen e rradhës

https://m.facebook.com/ArtanGrubi/videos/392752262772190/?refsrc=deprecated&ref=sharing&_rdr

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...