Shënimi i ditës së shkollës “Rexhë Rushit Zajazi“, Dehari në mesin e veteranëve të arsimit

Kreu i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot ka marrë pjesë në shënimin e ditës ë shkollës “Rexhë Rushit Zajazi“, ku në mesin e veteranëve të arsimit ka ndjekur programin e pregaditur nga nxënësit e kësaj shkolle.

Kënaqësi të ndjekish programin shkollor nga nxënësit e SHF “ Rexhë Rushit Zajazi “. Sot në mesin e veteranëve të arsimit, arsimtarëve dhe nxënësve për nder të shënimit të ditës së shkollës. Urime dhe shumë suksese.
https://www.facebook.com/fatmirdehariofficial/posts/578385213649737

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...