Sela kundër qytetarëve: Shumë ligje duhet të bllokohen

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, sonte i ftuar në emisionin debativ “Click Plus” në TV21, duke iu referuar bllokadës së Kuvendit,  tha se partia e tij nuk ishte shkatërruese duke pasur parasysh situatën, por duke përmendur Ligjet tha se shumë prej tyre e meritonin të bllokoheshin.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...