Vjollca Ademi ia thotë në sy Fadil Zendelit: Ju ka hyrë frika në palcë, anketat na nxjerin bindshëm fitues

Në emisionin Klan Debat, një përplasje e ashpër mes deputetëve nga Besa dhe BDI.

”Mos mendoni se përkrahjen që ja jepni VMRO-së do të rriteni, as kullosa nuk rritet nën hije, dhe për krimet dhe korupsinonin që thatë ka organe denonconi, nuk mundet ju ta nënvlersoni vullnetin e qytetarit siç e shifni përgjigjen e merni nga anktetat ndoshta ajo ju ka shti frigën, para fakteve edhe zotat heshtin pse po ikni prej ksaj”, tha Vjollca Ademi, deputete e BDI-së.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...