Të ndihmojmë Luljetën, ka shumë nevojë për ne!

Të ndihmojmë Luljetën. Ajo ka më shumë se nevojë për ne sot, se nesër mund të jemi secili prej neve në vendin e saj.

Ajo vuan nga një sëmundje e rrallë e për detaje mund të lexoni më poshtë. Ndihma që ajo kërkon po organizohet edhe përmes aplikacionit Gofundme.

Luljeta Ademi ka nevojë urgjente për trajtim mjeksor.

Ajo vuan nga Osteomioliti kronik. Luljetës ka filluar ti kalbet këmba.

Kurimi i saj është i mundur vetem jasht shtetit.

Kostoja është e lartë dhe e papërballueshme për të si nënë e vetme që jeton me qira dhe lufton sëmundjen.

https://www.gofundme.com/f/help-luljeta-and-save-her-from-leg-amputation?utm_campaign=p_cp+share-sheet&utm_medium=copy_link_all&utm_source=customer

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...