Bllokohet rruga Krushopek-Saraj

Kjo fundjavë ka sjellë vizitorë të shumtë në parkun e Sarajit, gjë që ka sjellur edhe në bllokim të rrugës Krushopek-Saraj, raporton KlanMacedonia.

Vizitorë të shumtë ditën e diel si ditë jo pune kanë vendosur të kalojnë ne parkun e Sarajit mirëpo sipas pamjeve që ka sigruar KlanM shihet se nga numri i madh i makinave është shkaktuar rrëmujë në pjesën e rrugës që lidh Krushopekin me Sarajin.

Kujtojmë se Parku i Sarajit që gjindet në Qytetin e Shkupit është mjaft i vizituar nga qytetarët e vendit e sidomos gjatë fundjavave.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...