Po vjen hiti nga Bianca, ja si u transformua këngëtarja

Si agjente sekrete, sepse sekret duket se është dhe projekti i saj i ri. Bianca Junzell, këngëtarja tashmë e njohur shqiptare ka qëndruar në Tiranë për të realizuar projektin e saj të ri pas shumë sukseseve që ka pasur viteve të fundit. Ajo ju rikthye muzikës për të sjellë këngë të bukura shqipe, realizoi albumin me këngë të vjetra të përpunuara live, ndërsa sot e shohim atë me një look shumë të bukur, si një vajzë e re edhe pse tashmë ajo është nënë e tre fëmijëve dhe ka një familje të mrekullueshme. Bianca pregadit surpriza e për çfarë bëhet fjalë pritet javëve në vazhdim të zbulojë vet këngëtarja.

https://www.instagram.com/p/Cd5OKz0IZsE/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...