Dehari inspekton punimet e ndërtimit të stadiumit të Zajazi

Kreu i komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari sot bashkë me zëvendësdrejtorin e ARS Amir Bilalli kanë inspektuar punimet e ndërtimit të stadiumit të Zajazi.
Vijojnë punimet për ndërtimin e stadiumit të Zajazi.
Sot në prani të zv. Drejtorit të Agjencionit për Rini dhe Sport z,Amir Bilalli, Kryetari Fatmir Dehari inspektoi nga afër pinimet që zhvillohen në Stadiumin e Zajazit.
Nga punimet në teren shihet qartë se ky projekt do të finalizohet sipas planit dhe dinamikës së paraparë!
https://www.facebook.com/fatmirdehariofficial/posts/pfbid02wn6H2r5nnu9bGczZaJqfgPS6rJGXc1hu7RKiHRxnPNtJutUYT5UMXgvgTqmPaUJQl

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...