Kida aspak origjinale, kopjon gjithnjë Era Istrefin

Ndonëse ka vite që janë pjesë e skenës muzikore shqiptare, një pjesë e madhe e këngëtareve tona nuk janë aspak origjinale. Një rast i ngjajshëm shfaqet edhe tek Kida e cila gjithmonë ka dashur të duket origjinale por shpesh është akuzuar se kopjon emra të njohur të skenës, e në këtë rast ajo kopjon komplet Era Istrefin, e fotografia që e prezantojmë dëshmon një gjë të tillë. Kida duket se ka idol Erën pasiqë nuk është hera e parë që e kopjon atë, e madje nuk është vetëm Kida ajo që kopjon Erën. Se cila duket më mirë dhe më bukur në këtë veshje, vlerësoni vetë!

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...