Aninna prek tapetin e Cannes 2022

Rrjeti po zien nga festivali i Cannes. Personazhe nga e gjithe bota, fotoshooting, trendet me te fundit nga moda, thjesht Cannnes. Ajo qe na ka bere pershtypje eshte prezenca e nje personazhi te njohur shqiptar, modeles dhe miss-it Aninna Ninna. Ajo kishte rene paksa ne qetesi dhe e kishte mire menduar. U shfaq sharmante ne tapetin e kuq ne Cannes, festivalin boteror. Mesuam se Aninna eshte ftuar ne kete festival nen petkun e akrimit, si perfaqesuese e Kosoves drejt Hollywoodit. Aninna shoqerohej nga menaxheri i saj Sokol Mehmetaj dhe stilistja zviceriane Laurence Jeannin. Duket se Aninna po shkon drejt Hollywood-it dhe per kete do flasim me tej, ne nje interviste me te gjate dhe me te plote, por fakt eshte qe mbetet nje nga shqiptaret qe ka shkelur tapetin e kuq te Cannes.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...