Edhe lagja 146 në gjendje të rëndë nga vërshimet, Kasami nuk e sheh të arsyeshme të vizitojë

Shiu i rrëmbyeshëm që sot kaploi edhe qytetin e Tetovës nxori në pah defektet dhe keqmenaxhimin nga ana e kreut të komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Fotot në vazhdim janë nga lagja 146. Rrugët në këtë lagje janë në gjendje shumë të rëndë pikërisht pas vërshimeve, e të njejtat nuk kalohen në këmbë e lëre me vetura.

Deri në këtë moment, Kasami nuk e ka parë të arsyeshme që të vizitojë këtë pjesë të qytetit dhe të sheh nga afër gjendjen.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...