Lokalizohet zjarri në depon e Pofix në Tetovë

Pas më shumë se katër orë betejë me zjarrin, zjarrfiksit kanë arritur të Lokalizojnë zjarrin në depon e Pofix në Tetovë që shpërtheu sot pas orës 9 të mengjesit.

Sipas Mjekut të ndihmës së shpejtë, deri tani janë tre persona të asfiksuar dhe një tjetër i lënduar informon Tetovasot.Mjeku i ndihmës së shpejtë në një deklaratë përmedia tha se për momentin janë vetëm këto informacione ndërsa për zhvillimet tjera do të informojnë në vazhdim.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...