“Më pëlqente ai djali dhe thashë se mbase krijojmë një …”/ Flet nusja nga Librazhdi: Ja çfarë me tha i dashuri

Duke folur në emisionin “Me Zemër të Hapur”, nusja nga Librazhdi shprehet se vjehrri dhe vjehrra mund ta ketë droguar atë natë dhe se nuk ndihej mirë.

Megjithatë, ajo tregon se si e futi të dashurin në shtëpi duke kryer marrëdhënie seksuale në shtratin martesor.

“Unë i thoja bashkëshortit më merr në Gjermani se nuk jetoj dot këtu, por ai më thoshte se do të rrish aty. I thoja se nuk doja të isha shërbëtore e atyre. Më kanë rrahur atë natë shumë. Vjehrra me kapi prej flokësh. E kam trupin vetëm me shenja. Vazhdoja e qetë marërdhënie me këtë djalin prej më shumë se një muaji e gjysmë”, tha ajo.

Nusja nga fshati Togëz i Librazhdit shprehet se mendonte se mund të kishte një marrëdhënie më të shëndetshme me të riun që fuste në shtëpi.
“Ky djali më pëlqente dhe thash se mbase krijojmë një lidhje bashkë. Nuk e di. Nuk jam ende e qartë. Edhe ai ka reaguar keq pas ngjarjes. Është dhunuar edhe ai. Prindërit e bashkëshortit morën në fillim në telefon prindërit e mi, djalin e tyre dhe më pas policinë”, tha ajo.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...