Politikanë, analistë, opinionistë flasin mbi rrugëtimin 20 vjeçar të BDI-së (Video)

Në rrjetin social facebook të kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti në profile tjera dhe në disa portale është publikuar një video ku flasin politikanë, opinionistë e gazetarë për 20 vjetorin e BDI-së.

Politikanë, analistë, opinionistë flasin mbi rrugëtimin 20 vjeçar të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Bëhu pjesë e festës, 20 vjet bashkë!

https://fb.watch/dkP1b2p7k_/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...