Ajri në Tetovë nuk është i dëmshëm, ja të dhënat nga ministria e Mjedisit

Ministria e Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, në përputhje me kompetencat e saja, vazhdon me monitorimin dhe publikimin e të dhënave nga stacioni për monitorimin e cilësisë së ajrit të ambientit në Tetovë. Gjatë ditës së sotme ato do të publikohen rregullisht në faqen e MMJPH-së dhe në profilin zyrtar në FB.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=333726012250383&set=a.233655452257440

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...